SukcesOn Szkola Osiagania Sukcesów otwiera jednostki franczyzowe na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami.

Co oferujemy i dlaczego warto skorzystać z naszej oferty współpracy franczyzowej:

Wsparcie od początku działalności – doradzamy i dzielimy się naszym doświadczeniem zdobytym podczas zakładania i prowadzenia naszej działalności. Podpowiadamy jak zrobić analizę rynku.

Oferta – otrzymujesz prawo do sprzedaży oferty marki SukcesOn oraz wchodzących w jej skład usług i produktów. Oferta jest stale poszerzana i doskonalona, uwzględni również potrzeby Twojej firmy.

Know-how – otrzymujesz wiedzę jaką posiadamy w zakresie działań merytorycznych, organizacyjnych i biznesowych.

Ograniczone ryzyko działalności – korzystasz z naszego doświadczenia które zdobyliśmy podczas budowania nowej innowacyjnej działalności na rynku edukacyjnym i działasz według sprawdzonego planu.

Wyłączność terytorialną – posiadasz wyłączne prawo do reprezentowania marki SukcesOn oraz sprzedaży usług i produktów wchodzących w skład marki na danym terenie.

Przemyślany Biznes Plan – pomoc w analizie rynku, przygotowania działań promocyjno-reklamowych i optymalizacji inwestycji na Twoim terenie działania.

Wszechstronna pomoc i szkolenia – pomagamy w doborze kadry, szkolimy w zakresie marketingu jak i sprzedaży naszych produktów. Świadczymy również wsparcie merytoryczne.

Materiały i narzędzia pracy – zapewniamy pakiet materiałów szkoleniowych z instrukcjami i prezentacjami przygotowanymi dla każdej z grup odbiorców. Dodatkowo przekazujemy gotowe wzory umów, oficjalnych pism, ofert oraz ulotki, plakaty, banery, standy. To Ty decydujesz, z których narzędzi chcesz korzystać, my pomagamy w doborze materiałów i najlepszych sprawdzonych sposobów pracy.

W grupie siła – stajesz się częścią grupy osób dążących do sukcesu którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami zarówno biznesowymi jak i metod i skuteczności przekazywania wiedzy innym osobom.

Nowość na rynku – możesz brać czynny udział w tworzeniu i czerpaniu zysków z przedsięwzięcia, które w nowatorski sposób łączy kilka dziedzin rynku i nie jest jeszcze rozpowszechnione, a Ty możesz zająć dowolnie dużą część rynku i maksymalizować swoje dochody.

Potencjałowy rynek – rynek zajęć dodatkowych dla dzieci, rynek szkoleniowy jest bardzo potencjałowy i szybko się rozwija. Warto być jego częścią, im wczesnej tym lepiej.

Zyski z inwestycji – nasz unikalny, sprawdzony projekt i marka SukcesOn gwarantuje szybki zwrot poczynionych nakładów inwestycyjnych, będziesz miał realny wpływ na wielkość dochodów.

Nie musisz mieć własnego lokalu czy być szkoleniowcem – poszukujemy do współpracy osób które potrafią zaplanować, zorganizować i zarządzić pracą swoją jak i innych.

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, dynamiczną, która chciała by otworzyć własną działalność gospodarczą, a nie ma pomysłu jaką – to nasza oferta jest dla Ciebie.

Napisz do nas:

franczyza@sukceson.pl

Włącz się…