Zapraszam na kurs wprowadzający do metody Access Bars.
Jest to proces polegający na stymulacji opuszkami palców głowy wprowadzający nasz mózg w relaksacyjne fale Theta, jakie uzyskuje się w głębokiej medytacji.
Access Bars uwalnia skumulowane ładunki elektryczne powstałe w wyniku myśli, uczuć emocji powodujące zmniejszenie przebodźcowania i ulgę w stresie.
BARSY wykorzystują tzw. BIOEMANCJĘ czyli naturalne promieniowanie dłoni, wtóre jest podstawą wielu innych procesów energetycznych.
Podczas kursu:
💎 nauczysz się stymulować najważniejszy punkt na głowie odpowiedzialny za nasze myśli, przekonania, punkty widzenia stanowiący podstawę metody Access Bars
💎 uruchomisz przepływy energii przez ciało, równoważąc działania naszych centrów energetycznych
💎 dowiesz się w jaki sposób zapisywać zmianę wibracyjną zamykając proces
💎 otrzymasz instrukcję do samodzielnego wykonania na sobie takiej mini sesji
💎 poznasz podstawowe pytania kwantowe zmieniające energię i charakterystykę narracyjną naszego umysłu
💎 otrzymasz mantrę Access Bars oraz zasady jej używania
Zdobytą wiedzę i umiejętności możesz wykorzystywać na sobie lub bliskim. Ten kurs nie uprawnia do przeprowadzania odpłatnych sesji. Jest początkiem do zmiany, do dalszego rozwoju.
Zapraszam Cię na warsztaty w cenie 200 PLN/osobę
👉 wersja online na specjalnej grupie Fb podczas transmisji z sesją pytań i odpowiedzi
Więcej informacji o Access Bars możesz posłuchać na nagraniu odsłuchać Live, na którym otrzymasz więcej informacji o samej metodzie
Możesz również uczestniczyć w certyfikowanym kursie Access Bars podczas, którego otrzymujesz całość wiedzy oraz nauczyć się stymulować 32 punkty odpowiedzialne za różne sfery swojego życia jak kreatywność, pieniądze, ciało, uzdrawiania, kontrolę. Pogłębisz też wiedzę z dodatkowych narzędzi, jak pytania kwantowe, czyszczenie energii, odsyłanie wzorców energetycznych, proces na traumy, odblokowywania automatyzmów. Certyfikowane kursy odbywają się tylko stacjonarnie i uprawniają do odpłatnych
Zapraszam do kontaktu:
Adriana Bąkała
facylitator ACCESS BARS, ACCESS FACELIFT, trener mentalny, szkoleniowiec
tel.791088288, mail: adriana_bakala@op.pl

CERTYFIKOWANY KURS ACCESS BARS

Zapraszam na naukę antystresowego, energetycznego procesu ACCESS BARS, który uwalnia od napięć, stresów oraz ograniczających blokad i ciężarów w głowie.
💎Zdobędziesz nowe umiejętności, które pozwolą Ci wspierać swoich bliskich, a może zechcesz rozszerzyć swój profil zawodowy i wykonywać sesje odpłatnie.
💎Dodatkowo wykonując sesje w Tobie również zachodzą pozytywne zmiany, znosisz swoje blokady i dostarczasz sobie więcej energii.
Będzie to początek pozytywnych przemian w życiu, zmieniamy siebie i nasze najbliższe otoczenie. Robiąc Barsy bliskim nie tylko pomagamy im zmniejszyć poziom stresu, usuwamy wzajemne nadwrażliwości ale również wzmacniamy wzajemne relacje np. mąż/żona, rodzic/dziecko.

💎Co daje energetyczna sesja Bars ?💎

 • 👉odpręża i relaksuje
 • 👉uwalnia od natłoku i gonitwy myśli
 • 👉znosi mentalne blokady
 • 👉przynosi spokój i ukojenie
 • 👉poprawia witalność i zwiększa poziom energii życiowej
 • 👉dodaje odwagi i chęci do działania
 • 👉zmniejsza poziom lęków
 • 👉poprawia jakość snu
 • 👉zwiększa poziom koncentracji
 • 👉obniża pobudzenie i nerwowość
 • 👉pozytywnie wpływa na sferę seksualną
 • 👉otwiera większe możliwości przyciągania pieniędzy

Jak to działa ?

🧠Każda nasza myśl generuje impuls elektryczny w mózgu, każda kolejna myśl powiela powstawanie podobnych impulsów, które mają tendencję do skupiania się w określonym obszarze blokując nasz rozwój w danej sferze.🧠

⚡️Podczas sesji dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w naszym mózgu.⚡️

💆🏻‍♀️Dzieje się to podczas delikatnego dotyku 32 punktów na głowie, które magazynują i kumulują stres, emocje, przekonania i ograniczenia dotyczące różnych sfer naszego życia jak radość, smutek, nadzieja i marzenia, życzliwość, spokój, kreatywność ,a nawet pieniądze czy seksualność oraz wiele innych.💆🏻‍♀️

🧠Nasze procesy umysłowe, emocje, działania i zachowania generują „energię” w naszym mózgu, a sesja Bars powoduje uwolnienie tej naładowanej energii, rozluźnienie fal mózgowych oraz obniżenie ich częstotliwości.

➡️Lekarze zajmujący się biofeedbackiem zauważyli, że po sesji Bars zachodzą zmiany w falach mózgowych, które przechodzą do częstotliwości bardziej relaksujących fal Theta, które pojawiają się na przykład podczas medytacji.

🧠Sesja Bars dla mózgu jest jak dla komputera restartowanie systemu operacyjnego, który poprawia jego sprawność i funkcjonowanie.  💻Czyści niszczące nas kody czy wirusy💻.

💮Symbolem Access jest „dmuchawiec”, który z lekkością pozbywa się swoich nasion by stworzyły nowe rośliny, a dzięki Barsom pozbywamy się swoich blokad by tworzyć nowe rzeczy czy realizować swoje marzenia i plany.

➡️Acces Bars powstał w 1990 roku i otrzymał Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych – NationalCertification Board for TherapeuticMassage and Bodywork i funkcjonuje w 46 krajach świata.

➡️Barsy są jednym z narzędzi, etapów ACCESS CONSCIOUSNESS gdzie w wolnym tłumaczeniu Access to DOSTĘP , a consciousness to ŚWIADOMOŚĆ czyli otrzymujemy taki dostęp do naszej świadomości.

➡️W Polsce ACCESS BARS nabiera popularności i coraz więcej osób uczy się go wykonywać by pomóc swoim najbliższym lub by wzbogacić lub zmienić swoją ścieżkę rozwoju zawodowego.

🔷Szkolenie trwa 8 – 9 godzin podczas którego nauczyć się wykonywać Barsy, poznasz również inne procesy wspomagające rozwój.

🔷Otrzymasz i przeprowadzisz sesje Bars. Dostaniesz plansze ze zdjęciami układu palców, rąk i podręcznik, do którego możesz wrócić i utrwalić zdobytą wiedzę.

💎Po tym kursie otrzymasz tytuł i certyfikat Praktyka ACCESS BARS i nigdy nie zapłacisz już za zabieg gdyż możesz umówić się z innym praktykiem i wykonacie sobie zabieg wzajemnie w ramach tzw. „wymiany”. Dostaniesz kontakty praktyków Bars w Twoim regionie.

🔷Termin -grafik

– Wersja Online – bez certyfikatu, termin ustalany indywidualnie. Szkolenie odbywa się na żywo za pośrednictwem aplikacji ZOOM
Jeśli nie pasuje Ci ta data lub miasto odezwij się a znajdziemy rozwiązanie.

🔷Ceny szkolenia ustalane są globalnie na całym świecie i każdy kraj ma swoją cenę.

 • 👉POLSKA 1000 pln dla dorosłych, 500 PLN dla młodzieży 6-18 lat,
 • 👉NIEMCY, BELGIA, HOLANDIA, WIELKA BRYTANIA – 300 EURO
 • 👉NORWEGIA – 3000 NOK
 • 👉SZWECJA – 3200 SEK
 • 👉USA – 350 $

Dzieci bezpłatnie do 16 roku życia mogą dołączyć do opiekunów i rodziców.
Potwierdzeniem deklaracji uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 300 PLN na numer konta:

Szkoła Osiągania Sukcesów SukcesOn Bank ING Nr 41105019531000009218259506

🔷Link do zapisów:

https://forms.gle/LjUsiop9QQfDiY3TA

🔷Miejsce szkolenia ustalane jest w zależności od ilości uczestników.
💚Zmień swoje życie. Spraw sobie przyjemność i poznaj na sobie efekty antystresowego procesu BARS
👉Zadzwoń, napisz, by dowiedzieć się więcej o samym masażu czy szkoleniu, dobierzemy też dogodny termin.

👉Kontakt: Adriana Bąkała tel.791088288, mail: adriana_bakala@op.pl

Adriana Bąkała, praktyk, facylitator ACCESS BARS
Dodatkowo jestem trenerem mentalnym, szkoleniowcem i podczas kursu dopasowuję metody do stylu uczenia się.

Zapraszam do kontaktu
Adriana Bąkała

Udostępnij