Zapraszam na kurs wprowadzający do metody Access Bars.
Jest to proces polegający na stymulacji opuszkami palców głowy wprowadzający nasz mózg w relaksacyjne fale Theta, jakie uzyskuje się w głębokiej medytacji.
Access Bars uwalnia skumulowane ładunki elektryczne powstałe w wyniku myśli, uczuć emocji powodujące zmniejszenie przebodźcowania i ulgę w stresie.
BARSY wykorzystują tzw. BIOEMANCJĘ czyli naturalne promieniowanie dłoni, wtóre jest podstawą wielu innych procesów energetycznych.
Podczas kursu:
 nauczysz się stymulować najważniejszy punkt na głowie odpowiedzialny za nasze myśli, przekonania, punkty widzenia stanowiący podstawę metody Access Bars
 uruchomisz przepływy energii przez ciało, równoważąc działania naszych centrów energetycznych
 dowiesz się w jaki sposób zapisywać zmianę wibracyjną zamykając proces
 otrzymasz instrukcję do samodzielnego wykonania na sobie takiej mini sesji
 poznasz podstawowe pytania kwantowe zmieniające energię i charakterystykę narracyjną naszego umysłu
 otrzymasz mantrę Access Bars oraz zasady jej używania
Zdobytą wiedzę i umiejętności możesz wykorzystywać na sobie lub bliskim. Ten kurs nie uprawnia do przeprowadzania odpłatnych sesji. Jest początkiem do zmiany, do dalszego rozwoju.
Zapraszam Cię na warsztaty w cenie 200 PLN/osobę
wersja online na specjalnej grupie Fb podczas transmisji z sesją pytań i odpowiedzi
Więcej informacji o Access Bars możesz posłuchać na nagraniu odsłuchać Live, na którym otrzymasz więcej informacji o samej metodzie
Możesz również uczestniczyć w certyfikowanym kursie Access Bars podczas, którego otrzymujesz całość wiedzy oraz nauczyć się stymulować 32 punkty odpowiedzialne za różne sfery swojego życia jak kreatywność, pieniądze, ciało, uzdrawiania, kontrolę. Pogłębisz też wiedzę z dodatkowych narzędzi, jak pytania kwantowe, czyszczenie energii, odsyłanie wzorców energetycznych, proces na traumy, odblokowywania automatyzmów. Certyfikowane kursy odbywają się tylko stacjonarnie i uprawniają do odpłatnych
Zapraszam do kontaktu:
Adriana Bąkała
facylitator ACCESS BARS, ACCESS FACELIFT, trener mentalny, szkoleniowiec
tel.791088288, mail: adriana_bakala@op.pl

CERTYFIKOWANY KURS ACCESS BARS

Zapraszam na naukę antystresowego, energetycznego procesu ACCESS BARS, który uwalnia od napięć, stresów oraz ograniczających blokad i ciężarów w głowie.
Zdobędziesz nowe umiejętności, które pozwolą Ci wspierać swoich bliskich, a może zechcesz rozszerzyć swój profil zawodowy i wykonywać sesje odpłatnie.
Dodatkowo wykonując sesje w Tobie również zachodzą pozytywne zmiany, znosisz swoje blokady i dostarczasz sobie więcej energii.
Będzie to początek pozytywnych przemian w życiu, zmieniamy siebie i nasze najbliższe otoczenie. Robiąc Barsy bliskim nie tylko pomagamy im zmniejszyć poziom stresu, usuwamy wzajemne nadwrażliwości ale również wzmacniamy wzajemne relacje np. mąż/żona, rodzic/dziecko.

Co daje energetyczna sesja Bars ?

 • odpręża i relaksuje
 • uwalnia od natłoku i gonitwy myśli
 • znosi mentalne blokady
 • przynosi spokój i ukojenie
 • poprawia witalność i zwiększa poziom energii życiowej
 • dodaje odwagi i chęci do działania
 • zmniejsza poziom lęków
 • poprawia jakość snu
 • zwiększa poziom koncentracji
 • obniża pobudzenie i nerwowość
 • pozytywnie wpływa na sferę seksualną
 • otwiera większe możliwości przyciągania pieniędzy

Jak to działa ?

Każda nasza myśl generuje impuls elektryczny w mózgu, każda kolejna myśl powiela powstawanie podobnych impulsów, które mają tendencję do skupiania się w określonym obszarze blokując nasz rozwój w danej sferze.

⚡️Podczas sesji dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w naszym mózgu.⚡️

‍♀️Dzieje się to podczas delikatnego dotyku 32 punktów na głowie, które magazynują i kumulują stres, emocje, przekonania i ograniczenia dotyczące różnych sfer naszego życia jak radość, smutek, nadzieja i marzenia, życzliwość, spokój, kreatywność ,a nawet pieniądze czy seksualność oraz wiele innych.‍♀️

Nasze procesy umysłowe, emocje, działania i zachowania generują „energię” w naszym mózgu, a sesja Bars powoduje uwolnienie tej naładowanej energii, rozluźnienie fal mózgowych oraz obniżenie ich częstotliwości.

➡️Lekarze zajmujący się biofeedbackiem zauważyli, że po sesji Bars zachodzą zmiany w falach mózgowych, które przechodzą do częstotliwości bardziej relaksujących fal Theta, które pojawiają się na przykład podczas medytacji.

Sesja Bars dla mózgu jest jak dla komputera restartowanie systemu operacyjnego, który poprawia jego sprawność i funkcjonowanie.  Czyści niszczące nas kody czy wirusy.

Symbolem Access jest „dmuchawiec”, który z lekkością pozbywa się swoich nasion by stworzyły nowe rośliny, a dzięki Barsom pozbywamy się swoich blokad by tworzyć nowe rzeczy czy realizować swoje marzenia i plany.

➡️Acces Bars powstał w 1990 roku i otrzymał Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych – NationalCertification Board for TherapeuticMassage and Bodywork i funkcjonuje w 46 krajach świata.

➡️Barsy są jednym z narzędzi, etapów ACCESS CONSCIOUSNESS gdzie w wolnym tłumaczeniu Access to DOSTĘP , a consciousness to ŚWIADOMOŚĆ czyli otrzymujemy taki dostęp do naszej świadomości.

➡️W Polsce ACCESS BARS nabiera popularności i coraz więcej osób uczy się go wykonywać by pomóc swoim najbliższym lub by wzbogacić lub zmienić swoją ścieżkę rozwoju zawodowego.

Szkolenie trwa 8 – 9 godzin podczas którego nauczyć się wykonywać Barsy, poznasz również inne procesy wspomagające rozwój.

Otrzymasz i przeprowadzisz sesje Bars. Dostaniesz plansze ze zdjęciami układu palców, rąk i podręcznik, do którego możesz wrócić i utrwalić zdobytą wiedzę.

Po tym kursie otrzymasz tytuł i certyfikat Praktyka ACCESS BARS i nigdy nie zapłacisz już za zabieg gdyż możesz umówić się z innym praktykiem i wykonacie sobie zabieg wzajemnie w ramach tzw. „wymiany”. Dostaniesz kontakty praktyków Bars w Twoim regionie.

Termin -grafik

– Wersja Online – bez certyfikatu, termin ustalany indywidualnie. Szkolenie odbywa się na żywo za pośrednictwem aplikacji ZOOM
Jeśli nie pasuje Ci ta data lub miasto odezwij się a znajdziemy rozwiązanie.

Ceny szkolenia ustalane są globalnie na całym świecie i każdy kraj ma swoją cenę.

 • POLSKA 1270 pln dla dorosłych, 640 PLN dla młodzieży 6-18 lat,
 • NIEMCY, BELGIA, HOLANDIA, WIELKA BRYTANIA – 380 EURO

Dzieci bezpłatnie do 16 roku życia mogą dołączyć do opiekunów i rodziców.
Potwierdzeniem deklaracji uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 300 PLN na numer konta:

Szkoła Osiągania Sukcesów SukcesOn Bank ING Nr 41105019531000009218259506

Link do zapisów:

https://forms.gle/LjUsiop9QQfDiY3TA

Miejsce szkolenia ustalane jest w zależności od ilości uczestników.
Zmień swoje życie. Spraw sobie przyjemność i poznaj na sobie efekty antystresowego procesu BARS
Zadzwoń, napisz, by dowiedzieć się więcej o samym masażu czy szkoleniu, dobierzemy też dogodny termin.

Kontakt: Adriana Bąkała tel.791088288, mail: adriana_bakala@op.pl

Adriana Bąkała, praktyk, facylitator ACCESS BARS
Dodatkowo jestem trenerem mentalnym, szkoleniowcem i podczas kursu dopasowuję metody do stylu uczenia się.

Zapraszam do kontaktu
Adriana Bąkała

Udostępnij