V, VI kl.

Wyścig z czasem.

zajęcia dla dzieci 10 - 11 latKlasy V, VI są szczególne w procesie edukacyjnym. W tym czasie zwiększa się ilość materiału, które dzieci powinny przyswoić. Ich wiedza zostaje poddawana systematycznej weryfikacji w postaci licznych kartkówek, klasówek, konkursów i olimpiad. Zwiększa się również liczba lektur, które młody człowiek ma obowiązek przeczytać w ramach zajęć z języka polskiego. Dodatkowo dzieci intensywnie pracują by dostać się do wybranego gimnazjum. Wszystko to „pochłania” czas.

Z drugiej strony jest on potrzebny na rozwijanie zdolności, pasji i zainteresowań pozaszkolnych, które są równie ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka oraz mogą przynieść ogromne korzyści dla jego przyszłości zawodowej.

Efektywna nauka

W ramach naszego kursu koncentrujemy się na umożliwieniu dziecku wykorzystania czasu nauki w optymalny sposób: ćwiczymy umiejętność szybszego czytania, lepszej koncentracji uwagi oraz mnemotechniki, które przyśpieszają proces zapamiętywania przyswajanych treści.

efektywna nauka dla dzieciDzięki temu nauka jest bardziej wydajna, przyjemniejsza, rodzi mniej frustracji wśród uczniów i rodziców, a dziecko pozostałą część czasu może śmiało wykorzystywać na realizowanie swojego hobby i pozaszkolnych pasji. Oprócz tego koncentrujemy się na kształtowaniu kompetencji miękkich i rozwijaniu talentów.

Dbamy o to, aby uczeń który opuszcza mury szkoły podstawowej był osobą pewną siebie, asertywną oraz twórczą, która bez problemów wejdzie w nowe środowisko szkolne i rówieśnicze jakim będzie dla niego gimnazjum.

PROGRAM

 • techniki przyśpieszonego czytania ze zrozumieniem,
 • mnemotechniki – techniki pamięciowe ułatwiające zapamiętywanie,
 • techniki koncentracji uwagi,
 • rozwijanie twórczego myślenia,
 • wzmacnianie poczucia własnej wartości,
 • wyposażenie w techniki radzenia sobie ze stresem,
 • kształtowanie postawy asertywnej,
 • kształtowanie umiejętności interpersonalnych – praca w grupie, komunikacja, radzenie sobie z konfliktem.

Zajęcia: 90 minut raz w tygodniu.
Czas trwania kursu: 7 miesięcy.
Cena za 45 minut:
Opłata miesięczna (8x45minut):

Dodatkowe informacje:

Składniki sukcesu
Oczekiwania „dorosłego” świata,
Metody
Cennik

Zapraszamy
…włącz się…

Zapisz się lub zarezerwuj miejsce:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Proszę o:

  Interesuje mnie kurs:

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę."]

  Udostępnij