Polityka prywatności

Witaj

Jeżeli tutaj jesteś, to znaczy, że cenisz swoją prywatność i chcesz wiedzieć jak ja o nią zadbam. W tym dokumencie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje podane w możliwie prosty i przystępny sposób.

Na początek informacja formalna – administratorem danych jest Szkoła Osiągania Sukcesów SukcesOn Wojciech Bąkała 20-137 Lublin ul. Przejazd 5/2. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z polityką prywatności, skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość na adres mail: kontakt@sukceson.pl

W trosce o Twój czas przygotowałam dla Ciebie skróconą wersję najważniejszych zasad związanych z ochroną prywatności. Dla tych którzy lubią czytać wersja rozbudowana w dalszej części.

Wersja skrócona

  1. Zapisując się na zajęcia lub po prostu kontaktując się z nami, przekazujesz nam swoje dane osobowe, my gwarantuję Ci, że Twoje dane pozostaną poufne, bezpieczne i nie zostaną udostępnione jakimkolwiek podmiotom trzecim. Dodatkowo zapewniamy, iż zostaną one wykorzystane wyłącznie w celu dla jakiego zostały podane.
  2. Korzystamy z Facebook Pixel, by na podstawie Twoich odwiedzin strony kierować do Ciebie reklamy na Facebook-u.

Jeżeli powyższe informacje nie są dla Ciebie wystarczające, poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Więcej szczegółowych informacji

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, masz prawo do:

  1. żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych,
  3. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu, jeżeli uprzednio wyraziłeś taką zgodę,
  4. wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Powyższe uprawnienia możesz realizować zgodnie z zasadami opisanymi w art. 16 – 21 RODO, kontaktując się z nami pod adresem mail: kontakt@sukceson.pl

Gwarantujemy Ci poufność wszelkich przekazanych nam danych osobowych. Zapewniamy podjęcie wszelkich środków bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.

Powierzamy przetwarzanie, przechowywanie danych osobowych następującym podmiotom:

Firma Hekko H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznaniu, w celu przechowywania danych na serwerze,

Kontakt e-mailowy

Kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, przekazujesz nam swój adres e-mail jako adres nadawcy wiadomości. Podstawą do przetwarzania danych osobowych w takim przypadku jest Twoja zgoda wynikająca z przesłania wiadomości do nas. Twoje dane osobowe przekazywane w ramach kontaktu e-mailowego przetwarzane są wyłącznie w celu obsługi Twojego zapytania. Treść korespondencji podlega archiwizacji.

Udostępnij